Pakiet on-line


Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz z super atrakcyjnej oferty!

Od momentu uruchomienia zlecenia w ciągu tygodnia udostępnimy Ci Twoją osobistą aplikację mobilną. Cały proces trwa tak szybko, ponieważ wszystkie czynności są prowadzone w trybie on-line.  

 

JAK WYGLĄDA APLIKACJA WYBORCZA W PAKIECIE ON-LINE?

Aplikacja będzie miała niepowtarzalną szatę graficzną - przygotujemy ją na bazie dostarczonych zdjęć lub grafik, tak aby zachować spójność wizualną z prowadzoną kampanią kandydata. Aplikacja będzie się opierać się na czterech funkcjonalnych modułach:

   

AKTUALNOŚCI - moduł, pod którym kryje się lista artykułów z miniaturowymi zdjęciami, tytułem i datą wpisu. W artykule modułu można zamieścić dowolną ilość tekstu, zdjęcie, aktywne linki oraz przyciski: WWW, UDOSTĘPNIJ, ZADZWOŃ DO SZTABU, POKAŻ NA MAPIE.

PROGRAM WYBORCZY - podstawowy moduł w Aplikacji Wyborczej. W artykule modułu można zamieścić dowolną ilość tekstu, zdjęcia w postaci slidera, aktywne linki, przyciski: WWW, UDOSTĘPNIJ.

O MNIE - konstrukcja modułu to swojego rodzaju wizytówka, w którym kandydat może przedstawić profil swojej osoby. W artykule modułu można zamieścić dowolną ilość tekstu, zdjęcia w postaci slidera, aktywne linki, przyciski: WWW, UDOSTĘPNIJ.

KONTAKT - moduł przeznaczony do przedstawienia wszelkich danych kontaktowych z kandydatem lub jego sztabem wyborczym. W artykule modułu można zamieścić dowolną ilość tekstu, zdjęcie, aktywne linki oraz przyciski: WWW, UDOSTĘPNIJ, ZADZWOŃ DO SZTABU, POKAŻ NA MAPIE.


JAK PRZEBIEGA PROCES URUCHOMIENIA APLIKACJI?

  • Aby uruchomić zlecenie, wystarczy się z nami skontaktować. Po ustaleniu szczegółów i przekazaniu materiałów (zdjęcia, loga) przystępujemy do  opracowania aplikacji.
  • Przygotowujemy szatę graficzną aplikacji i przeprowadzamy szkolenie on-line z panelu CMS.
  • Po zaakceptowaniu projektu aplikacji i uzupełnieniu jej treścią zamieszczamy aplikację w Google Play, skąd wyborcy będą mogli pobierać ją za darmo.

JAK ZARZĄDZAĆ APLIKACJĄ?

  • Aplikacja wyborcza to nie tylko program, który wyświetla się na smartfonach. Usługa obejmuje również korzystanie z systemu zarządzania treścią -- tzw. CMS -- , który za pomocą prostego w obsłudze interfejsu pozwoli na swobodne administrowanie treścią w aplikacji. Panel CMS Aplikacji Wyborczej pozwala na zamieszczanie dowolnej liczby wpisów oraz zdjęć, uruchomienie aktywnych linków i przycisków.
  • W ramach umowy zostanie przeprowadzone szkolenie on–line z obsługi panelu CMS.

JAKI JEST KOSZT UTRZYMANIA APLIKACJI?

  • Aplikacja Wyborcza jest medium aktywnym przez okres kampanii wyborczej i zostaje wycofana z obiegu po 30 dniach od zakończenia powszechnych wyborów. W tym czasie Kandydat nie ponosi ŻADNYCH KOSZTÓW z tytułu jej utrzymania bez względu na ilość wysyłanych wiadomości!
  • Istnieje możliwość utrzymywania ciągłości aplikacji po zakończonych wyborach.

CZY MOŻNA POSZERZYĆ PAKIET ON-LINE O DODATKOWE MODUŁY?

  • Tak, jeżeli kandydat zechce, aby jego aplikacja miała więcej modułów niż Pakiet-on-line, może zamówić dodatkowe wybrane moduły.

JAK APLIKACJA POINFORMUJE WYBORCÓW O PRZESŁANEJ WIADOMOŚCI?

  • Bardzo dużym atutem Aplikacji Wyborczej jest aktywne powiadamianie użytkowników o nowym wpisie. Powiadomienie jest podobne jak w przypadku otrzymania wiadomości SMS, tj. za pomocą indywidualnej notyfikacji w górnej belce telefonu.

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności

Zamknij [X]