O Aplikacji Wyborczej

Krótko o aplikacji

Aplikacja Wyborcza powstała na bazie uniwersalnej platformy informatycznej, która tworzy modułowe środowisko do szybkiego budowania i zarządzania aplikacjami mobilnymi. System umożliwia administratorowi wysyłanie informacji w postaci tekstu i grafiki do osób, które pobrały aplikację na swój telefon.

Aplikacja Wyborcza jest pierwszą ofertą tego rodzaju na polskim rynku. Osoby kandydujące w wyborach mają teraz okazję w krótkim czasie uruchomić osobistą aplikację mobilną na smartfony z systemem android – dominującym systemem operacyjnym urządzeń mobilnych. Osobista aplikacja kandydata dla użytkowników jest zawsze bezpłatna, zarówno przy pobraniu ze sklepu Google Play jak i w trakcie jej korzystania.


 

Przygotowanie aplikacji

Jeżeli już wiesz, jaki chcesz mieć zestaw modułów w swojej aplikacji, możemy Ci ją przygotować w tydzień. Równolegle w tym samym czasie przeszkolimy Twojego administratora z panelu CMS, abyś mógł niezależnie zarządzać swoją aplikacją poprzez wprowadzenie wpisów i zdjęć. Wystarczy jeden dzień, aby uzupełniona aplikacja była dostępna dla wszystkich w globalnej sieci Google Play.


 

Dostosowanie graficzne

Wizualny charakter aplikacji jest budowany na kilku stałych elementach. Po otrzymaniu materiałów w postaci zdjęć kandydata, haseł przewodnich i innych wytycznych np. utrzymaniu określonej kolorystyki, stworzymy spójny z charakterem kampanii projekt graficzny. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, nasi graficy na pewno zaproponują coś ciekawego.


 

Zarządzanie treścią w aplikacji

System Informatyczny Aplikacji Wyborczej oferuje administratorom szeroki zakres kontroli nad zarządzanymi treściami. Prosty, intuicyjny interfejs panelu CMS daje szerokie możliwości związane z przydzielaniem praw do wprowadzania i edycji treści tekstowo-graficznych.

Do tworzenia i edycji informacji wykorzystywany jest prosty w obsłudze edytor pozwalający na pełną kontrolę nad tekstem, zdjęciami lub przyciskami funkcyjnymi. Umożliwia również zarządzanie kolorami modułów i tłem aplikacji oraz ikonami na modułach.

 

"Jeśli możesz sobie na to pozwolić, stwórz aplikację mobilną. Nasze badania dotyczące użyteczności urządzeń mobilnych jasno wykazały, że użytkownicy lepiej radzą sobie z aplikacjami niż stronami. [...] Strony mobilne cechuje wyższa funkcjonalnośc niż strony stacjonarne/pełne wyświetlone na komórkach, ale aplikacje mobilne osiągnęły jeszcze lepsze notowania. [...] Faktem jest, że podczas testów aplikacje pokonują strony mobilne."

Jakob Nielsen, Raluca Budiu
specjaliści w dziedzinie użyteczności

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajduje się w dokumencie Polityka Prywatności

Zamknij [X]